Para çekme


Теглене на средства Havale Ücretler: 0% İşleme süresi: 30 dakikaya kadar Talep

Para çekme isteklerinizi 24/7 gönderebilirsiniz. Ancak bu istekleriniz sadece Back Office çalışma saatleri dahilinde işleme alınacaktır (Pazartesi- Cuma 07:00-14:45 GMT). İşlem süresi 1 iş günü.

  • Bir müşterinin hesabından euro banka havalesi yoluyla çekilirken, müşterinin bankasına bakılmaksızın ek bir ücret alınmaz.
  • RINGS servisini kullanarak bir müşterinin hesabından para çekilirken, geçerli banka tarifesine göre ek masraflar müşteri tarafına aittir.
  • Banka hesabı sahibi ve BenchMark Finans hesabı sahibi aynı kişi olmalıdır.
  • Transfer taleplerinin işlenmesi, bankacılık kurumlarının çalışma çizelgelerine uygun olarak yapılır.
  • İstenen tutarın varış zamanı, bankanıza, para biriminize ve talebin hangi saatte yapıldığına bağlı olarak değişebilir.
  • 15.000 EUR'dan fazla para transferi yaparken veya müşterinin başka bir para biriminde eşdeğer bir para birimi yapması durumunda, müşterinin Para Aklamaya Karşı Önlem Yasası'nın 6 madde deklarasyonunu doldurmalıdır.

Para transferi talebini banka havalesi yoluyla yapmak için lütfen BenchMark Finance'ın gerçek müşterileri için BenchMark Clients bölümünü ziyaret edin.


payment-icon Kredi/Banka kartı Ücretler: 0% İşleme süresi: 30 dakikaya kadar Talep


Şirketin kart transferlerini işleme koyma saatleri 07:00-14:45 GMT arası her iş günüdür. BenchMark, Visa dışındaki tüm banka ve kredi kartlarından para çekiyor. Müşterinin ticaret hesabından Banka/Kredi kartına çekme ücretsizdir.

Banka kartına ve kredi kartlarına para çekme aşağıdaki koşullar altında gerçekleşir:

  • Para çekmek için yalnızca adınız altında yayınlanan ve 1 Mart 2017'den sonra para yatırdığınız bir bankamatik kartı veya kredi kartı çekebilirsiniz;
  • Bu karttan yapılan tüm depozitolarınıza kadar para çekebilirsiniz;
  • Uygun fonların geri çekilmesi, ilgili kartla yapılan ödemenin yapıldığı tarihten itibaren 90 güne kadar yapılabilir.

Önemli: Para çekme talebi ilgili kartın para birimi cinsinden belirtilmelidir.

Fonun müşterinin ticaret hesabından farklı bir para birimi cinsinden çekilmesi ile ilgili olarak çekilen miktar, müşterinin banka veya kredi kartının para birimine spot döviz kuru ile değiştirilir.

BenchMark, çekme talebi ile bağlantılı olarak ek bilgi ve belge talep etme hakkını saklı tutar.

Para ile çevrimiçi transfer talebinde bulunmak için lütfen BenchMark'ın gerçek müşterileri için BenchMark Müşteri bölümünü ziyaret edin.


payment-icon Aktar Ücretler: 0% İşleme süresi: 30 dakikaya kadar Aktar


BenchMark hesaplarınız arasında transfer yapabilirsiniz.

Para transferi isteklerinizi 24/7 gönderebilirsiniz. Ancak bu istekleriniz sadece Back Office çalışma saatleri dahilinde işleme alınacaktır (Pazartesi - Cuma 07:00-14:45 GMT).

İki hesap arasında para transferi gerçekleştirmek için BenchMark Müşteri bölümünü kullanınız.

Para yatırma