Bonuslar

Yeni Müşteri

"Yeni Müşteri", MetaTrader 4 veya 5 platformlarında işlem yapan her yeni müşterinin başlangıç bonusu olarak 20 EUR bonus kazandıran ve ayrıca ilk 6 ay yaptığı her işlem için iki katına çıkaran bir bonus programıdır. Belirli bir miktara ulaştıktan sonra müşteri bu tutarı ticaret hesabına aktarabilir ve çekebilir veya işlem yapmak için kullanabilir.

Daha fazla bilgi

Sadık Müşteri

“Sadık Müşteri” bonus programı MetaTrader 4 veya 5 platformunda yaptığınız her işlem üzerinden size para kazandırı. Bütün müşteri hesapları bonus birikimine dahil edilmektedir. Sadık Müşteri programından kazanılan bonuslar gerçek hesabınıza aktarılabilir. Dilerseniz işlem için kullanılabilir veya para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Arkadaş getir

BenchMark`ın sunduğu platformu arkadaşlarınıza önerin ve arkadaşlarınız ile birlikte bonus kazanın. Siz ve arkadaşlarınız bir defaya mahsus 50 USD veya onun EUR olarak eşdeğerini bonus gibi kazanacaksınız. "Arkadaş getir" bonus programı MetaTrader platformunu trade hesap ile kullanan ve bizi arkadaşlarına tavsiye etmek isteyen müşteriler için oluşturulmuştur.

Daha fazla bilgi