Facebook Pixel

Sadık Müşteri


“Sadık Müşteri” bonus programı MetaTrader 4 veya 5 platformunda yaptığınız her işlem üzerinden size para kazandırır. Bütün müşteri hesapları bonus birikimine dahil edilmektedir. Sadık Müşteri programından kazanılan bonuslar gerçek hesabınıza aktarılabilir. Dilerseniz işlem için kullanılabilir veya para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Programa katılım

 “Sadık Müşteri” bonus programına ve bonus miktarlarının biriktirilmesine MetaTrader 4 ve MetaTrader 5'deki tüm trading hesaplarınız dahildir. 

Sadık müşteri bonus puanlaması

Bonus dönüşümü

Bonus miktarlarınızı BenchMark Müşteri bölümünden takip edebilirsiniz. Hesaba aktarılabilecek minimum bonus parası 25 Euro'dan az olamaz. Program süresi boyunca alınabilecek en yüksek bonus 1000 Euro'dur.

Geçerlilik süresi

Tüm bonuslar ilk miktarı kazandıktan sonra 1 yıl süre ile geçerlidir. Bonus miktarlarını gerçek hesaba aktarmak için geçerli olan son tarih BenchMark Müşteri bölümünde mevcuttur.  Eğer son kullanma tarihinden önce bonuslarınızı aktarmadıysanız yeni bir yıllık süre aktif edilir.

Cari ve yeni müşteriler

BenchMark "Sadık Müşteri" bonus programını herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Dolandırıcılık şüphesi durumunda BenchMark bonusu siteden kaldırma hakkını saklı tutar.

Daha fazla bilgi için bize canlı yardım veya e-posta: [email protected] yoluyla ulaşabilirsiniz.