Facebook Pixel

Yeni Müşteri


"Yeni Müşteri", MetaTrader 4 veya 5 platformlarında işlem yapan her yeni müşterinin başlangıç bonusu olarak 20 EUR bonus kazandıran ve ayrıca ilk 6 ay yaptığı her işlem için iki katına çıkaran bir bonus programıdır. Belirli bir miktara ulaştıktan sonra müşteri bu tutarı ticaret hesabına aktarabilir ve çekebilir veya işlem yapmak için kullanabilir.

Programa katılım

Katılmak için, sayfanın sağ üst köşesindeki kayıt formunu doldurmanız ve ardından MetaTrader 4 veya MetaTrader 5 platformunda gerçek bir hesap açmanız gerekmektedir. 

İlk para yatırma miktarına bağlı olarak, müşteriler bu şemaya göre bonus alacaklardır:

Başlangıç depozitosu Bonus
200 - 499 EUR veya USD 5
500 - 999 EUR veya USD 10
 1000 EUR veya USD 20

"Yeni Müşteri" programına katılanlar, yaptıkları her ticarette ek bonus alıyor. Bir hesap açtıktan sonraki ilk 6 ayda, katılımcı iki katına çıkan bir oranda bonus kazandıracaktır. İlk 6 ay sonra müşteriler standart tarife ile bonus puanı kazanırlar:

"Yeni Müşteri" bonus programı tarifesi

Bonusun hesabınıza aktarılması

Birikmiş bonus miktarlarını BenchMark Müşteri alanından gerçek işlem hesabınıza aktarabilirsiniz. Ticari hesabınıza aktarabileceğiniz minimum bonus miktarı 25 EURO'dur. Bonus programının geçerliliği süresince alabileceğiniz maksimum bonus miktarı 2000 EURO'dur.

Bonusun geçerliliği

Tüm bonuslar ilk miktarı kazandıktan sonra 1 yıl süre ile geçerlidir. Bonus miktarlarını gerçek hesaba aktarmak için geçerli olan son tarih BenchMark Müşteri bölümünde mevcuttur.  Eğer son kullanma tarihinden önce bonuslarınızı aktarmadıysanız yeni bir yıllık süre aktif edilir.

Ek koşullar

Bu bonus programı BenchMark Finans'ın diğer bonus programlarıyla birleştirilemez.

BenchMark "Yeni Müşteri" bonus programını herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Dolandırıcılık şüphesi durumunda BenchMark bonusu siteden kaldırma hakkını saklı tutar.