Facebook Pixel

Arkadaş getir


BenchMark`ın sunduğu platformu arkadaşlarınıza önerin ve arkadaşlarınız ile birlikte bonus kazanın. Siz ve arkadaşlarınız bir defaya mahsus 50 USD veya onun EUR olarak eşdeğerini bonus gibi kazanacaksınız. "Arkadaş getir" bonus programı MetaTrader platformunu trade hesap ile kullanan ve bizi arkadaşlarına tavsiye etmek isteyen müşteriler için oluşturulmuştur.

Programa katılım

BenchMark sitesinde bir hesabı olmayan arkadaşınızı önermek için BenchMark Müşteri bölümünden kayıt formu doldurunuz.
 
Programa katılmak ve bonus kazanmak için önerdiğiniz kişi bir ay içinde MetaTrader 4 veya 5 platformunda gerçek bir hesap oluşturmalıdır.

Her müşteri, BenchMark`a sınırsız sayıda arkadaşını önerebilir.

Bonusun hesabınıza aktarılması

Siz ve arkadaşlarınız bir defaya mahsus 50 USD veya onun EUR olarak eşdeğerini bonus olarak kazanabilirsiniz. Bonus otomatik olarak hesabınıza aktarılır ve kısıtlama olmaksızın ticaret için kullanılabilir. Bonusu çekebilmeniz için gerekli kuralları uygulamanız gerekmektedir.

Bonusu serbest bırakmak ve geçerliliği

Bonusun serbest bırakılması için tavsiye etmiş olduğunuz arkadaş 15 lot`luk işlem yapmalıdır. 

Tavsiye etmiş olduğunuz arkadaş çevirim şartlarını uyguladığında 50$`lık bonus çekilebilir hale gelir. Çevirim şartlarını uygulamış olduğunuz bonus kullanımında herhangi bir kısıtlama yoktur.

Bonus hesabınıza yatırıldığı andan itibaren 3 ay içinde serbest bırakılabilir. Bu süre için çevirim şartlarını uygulamazsanız bonusu kaybedersiniz. Bonusunuzu kaybetmeden hesabınıza para yatırıp çekebilirsiniz.

Ek koşullar

BenchMark "Arkadaş Getir" bonus programını herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Dolandırıcılık şüphesi durumunda BenchMark bonusu siteden kaldırma hakkını saklı tutar.
 
Daha fazla bilgi için canlı yardım veya e-posta: [email protected] yoluyla bize ulaşabilirsiniz.