Finansal radar

Finansal Radar'ımızı, fiyat hareketlerini ve günlük ticaret zekasını izlemek için kullanabilirsiniz. Piyasadaki en büyük hareketleri hem yukarı hem de aşağı yönlerde görüntüleyin. Uzun ve kısa ticaret fırsatları, Günlük trendler, Oynaklık uyumu ve diğer önemli ölçütlerle iletişim halinde kalın. Tüm veriler gerçek zamanlı olarak çizilir.

Piyasa haritası

BenchMark Haritası, seçilen sürede en yüksek pozitif veya negatif değişiklikleri gösteren finansal araçları gerçek zamanlı olarak gösterir. Yüzde değişimin yanı sıra, harita mevcut fiyat, aralık (pips cinsinden), her finansal invertürünün en yüksek ve en düşük fiyatı hakkında bilgi verir.

Finansal Araçların Listesi

Listede, her bir finansal enstrüman için tüm piyasa bilgileri gösterilmektedir. Değişikliğe, açılış fiyatına, kapanış fiyatına, en yüksek ve en düşük fiyata göre sıralayabilirsiniz. Belirli bir finansal aracı bulmak için adını "Ara" çubuğuna yazın.


BenchMark is not responsible for the accuracy, the reliability and the results of the trading, obtained on the basis of the information in this page. This information is not and should not be taken as a recommendation, advice, investment research or consultancy for making investment decisions, a recommendation for following an investment strategy from BenchMark and should not be taken as a guarantee for future performance. Trading of financial instruments carries a high level of risk since leverage can work both to your advantage and disadvantage.