Facebook Pixel

Finansal radar

Finansal Radar'ımızı, fiyat hareketlerini ve günlük ticaret zekasını izlemek için kullanabilirsiniz. Piyasadaki en büyük hareketleri hem yukarı hem de aşağı yönlerde görüntüleyin. Uzun ve kısa ticaret fırsatları, Günlük trendler, Oynaklık uyumu ve diğer önemli ölçütlerle iletişim halinde kalın. Tüm veriler gerçek zamanlı olarak çizilir.

Piyasa haritası

BenchMark Haritası, seçilen sürede en yüksek pozitif veya negatif değişiklikleri gösteren finansal araçları gerçek zamanlı olarak gösterir. Yüzde değişimin yanı sıra, harita mevcut fiyat, aralık (pips cinsinden), her finansal invertürünün en yüksek ve en düşük fiyatı hakkında bilgi verir.

Finansal Araçların Listesi

Listede, her bir finansal enstrüman için tüm piyasa bilgileri gösterilmektedir. Değişikliğe, açılış fiyatına, kapanış fiyatına, en yüksek ve en düşük fiyata göre sıralayabilirsiniz. Belirli bir finansal aracı bulmak için adını "Ara" çubuğuna yazın.

БенчМарк не носи отговорност за точността, надеждността или резултатите от търговията, получени въз основа на информацията във финансовия радар. Представената в този финансов радар информация не е и не следва да се възприема като препоръка, съвет, инвестиционно изследване или консултация за вземане на инвестиционно решение, препоръка за следване на определена инвестиционна стратегия от името на БенчМарк или да бъде възприемана като гаранция за бъдещо представяне. Търговията с финансови инструменти носи риск и може да доведе както до печалби, така и до загуби.

adwise