Para çekme


Теглене на средства Havale Ücretler: 0% İşleme süresi: 30 dakikaya kadar Talep

Para çekme isteklerinizi 24/7 gönderebilirsiniz. Ancak bu istekleriniz sadece Back Office çalışma saatleri dahilinde işleme alınacaktır (Pazartesi- Cuma 07:00-14:45 GMT). İşlem süresi 1 iş günü.

  • Bir müşterinin hesabından euro banka havalesi yoluyla çekilirken, müşterinin bankasına bakılmaksızın ek bir ücret alınmaz.
  • RINGS servisini kullanarak bir müşterinin hesabından para çekilirken, geçerli banka tarifesine göre ek masraflar müşteri tarafına aittir.
  • Banka hesabı sahibi ve BenchMark Finans hesabı sahibi aynı kişi olmalıdır.
  • Transfer taleplerinin işlenmesi, bankacılık kurumlarının çalışma çizelgelerine uygun olarak yapılır.
  • İstenen tutarın varış zamanı, bankanıza, para biriminize ve talebin hangi saatte yapıldığına bağlı olarak değişebilir.
  • 15.000 EUR'dan fazla para transferi yaparken veya müşterinin başka bir para biriminde eşdeğer bir para birimi yapması durumunda, müşterinin Para Aklamaya Karşı Önlem Yasası'nın 6 madde deklarasyonunu doldurmalıdır.

Para transferi talebini banka havalesi yoluyla yapmak için lütfen BenchMark Finance'ın gerçek müşterileri için BenchMark Clients bölümünü ziyaret edin.


payment-icon Aktar Ücretler: 0% İşleme süresi: 30 dakikaya kadar Aktar

BenchMark hesaplarınız arasında transfer yapabilirsiniz.

Para transferi isteklerinizi 24/7 gönderebilirsiniz. Ancak bu istekleriniz sadece Back Office çalışma saatleri dahilinde işleme alınacaktır (Pazartesi - Cuma 07:00-14:45 GMT).

İki hesap arasında para transferi gerçekleştirmek için BenchMark Müşteri bölümünü kullanınız.

Para yatırma