MetaTrader VPS

Piyasalarda ticaret giderek daha dinamik olduğundan dolayı ticaret sunucularının mükemmel bağlantı ve kararlı bir sistem yapılandırmasını gerektirir. MetaTrader VPS bilgisayarınızı kapatsanız bile, size MetaTrader platformunun kesintisiz ve sürekli çalışmasını sağlayan, güven veren yenilikçi bir hizmettir.

Hizmet otomatik uzman kullanır, tüccarlar için çok faydalı ve uygundur. Müşteri sanal sunucular ile sorunsuz bağlantı sağlayan,yüksek teknoloji barındırma merkezinde yer almaktadır. Bu ticaret sistemi elektrik kesintileri ve internet bağlantısı ile ilgili sorunlar olsa bile çalışacağı anlamına gelir. Buna paralel olarak ticaret sunucu barındırma merkezinin fiziksel yakınlık uzman sistem tepki süresi ve işlemlerin yürütme hızını artırır (ortalama 4 ms).

Platformu sanal sunucu ile kullanarak, uzman sistemlerinin kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Eğer ticaret platformu dışındaki uygulamalar ve işlevler için kişisel bilgisayarınızı kullanıyorsanız, bazı sistemleri engelleyebilir veya bu tüm sistemin kararsız davranışlara yol açılmasına neden olabilir. Piyasanın hızlı hareketleri göz onünde bulundurulduğuna, yanlış bir zamanda bilgisayarınızı yeniden başlatmak size çok pahalıya mal olabilir.

MetaTrader VPS sunucusunun diğer bir avantajı farklı yerlerden ticaret platformunu izleyebilme yeteneğidir. Özel yazılım yüklemek veya karmaşık ön ayarlarını yapmanıza gerek kalmadan herhangi bir bilgisayardan sanal sunucu oturumu açabilirsiniz.

MetaTrader VPS hatta Mac OS, Linux veya Windows dışında herhangi bir işletim sistemine sahip bir bilgisayar kullansanız bile, MetaTrader`da ticaret için eşsiz bir fırsat verir.

Sanal sunucu konfigürasyonu

MetaTrader VPS hizmetini kullanım için seçerken, aşağıdaki sunucu kaynaklarına erişim sağlayabilirsiniz: 

  • 2048MB RAM
  • 45GB disk alanı
  • 2 işlemci çekirdekleri
  • Özel IP adresi

Sunucular Windows 2012 R2 ve kullanımı sanallaştırma platformu Microsoft Hyper-V ile çalışır. Haziran sonunda, Windows Server 2012 yeni Microsoft Hyper-V  sürüm ile değiştirilerek kullanıcılarına avantajları sunmaya başladı:

  • Her MetaTrader VPS kullanıcısı, diğer kullanıcıları olumsuz etkilemeyecek bir şekilde tüm kaynakları kullanabilir.
  • RAM paketinin tam miktarı için garantili erişim.
  • Her bir müşteri hemen hemen donanım sunucusunun ayrı bir parçasını kullanır.
  • İşletim sistemi güncelleştirmeleri sadece talep üzerine ve müşteri için en uygun zaman içinde yapılır.
  • Ekstra istikrarı sağlamak için sistematik bir uygulama olarak ticaret platformu önceliğini ayarlayabilirsiniz.

MetaTrader VPS Etkinleştirme

MetaTrader 4 veya 5'de canlı bir hesabı olan BenchMark'ın tüm müşterileri, hizmeti 35 $ 'lık aylık bir ücretle kullanma olanağına sahiptir.

MetaTrader VPS'ye erişiminizi, istemcinin modül İstemcileri alanını kullanarak etkinleştirebilirsiniz.

BenchMark Müşteri